Vyhledávání


Kontakt

Notabene experience
Na hrobci 7
Praha 2
120 00

IČO: 49234170

+420 602 204 506

E-mail: info-notabene@email.cz

Najděte si nás

Tato fotogalerie je prázdná.

Free Wi-Fi

Tato fotogalerie je prázdná.

PROVOZUJEME

TAKÉ STRÁNKU

www.kotlarka.cz

Penzion, restaurace

 

PROVOZUJEME 

TAKÉ STRÁNKU

www.staradobradira.cz

Bar, restaurant

Služby - Nota Bene experiences

Nota Bene experiences je především místo, kde si můžete dát skvělou kávu a ochutnat sladké či slané, tradiční i netradiční dobroty. Chtěli bychom vám nabídnout kvalitní občerstvení a nápoje za rozumnou cenu v příjemném prostředí. Stačí si jen vybrat, buď na našich webových stránkách nebo se k nám rovnou stavte na kávu. Náš profesionální a vždy usměvavý personál už se na Vás těší.


Nápojový lístek

Vyberte si ze široké nabídky nápojů a drobných pokrmů. Vždy čerstvé a chutné, to je naše heslo. Přijďte ochutnat a zrelaxovat tělo v pohodovém prostředí. Náš profesionální a vždy usměvavý personál je Vám vždy k dispozici při plnění i těch nejnáročnějších přání. I příprava na první pohled obyčejné kávy je důležitým procesem. Náš tým je tu pro Vás a my zaručujeme, že od nás vždy odejdete spokojeni.

Otevírací doba

Ať už plánujete jakoukoliv akci neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si stůl. Připravíme pro Vás vhodné občerstvení a vybereme příjemné místo v naší kavárně. Přijďte si pochutnat na našich vynikajících snídaních, večer oslavit promoci nebo jen tak posedět s rodinou, či přáteli. Zaručujeme Vám, že budete vy i vaši blízcí stoprocentně spokojeni. Těšíme se, že se stanete jedním z našich pravidelných návštěvníků a budete se k nám rádi i s přáteli vracet.