Vyhledávání


Kontakt

Notabene experience
Na hrobci 7
Praha 2
120 00

IČO: 49234170

+420 602 204 506

E-mail: info-notabene@email.cz

Diskusní téma: O našem podniku

Datum: 28.05.2014

Vložil: Eva a spol

Titulek: Nespokojenost s obsluhou

Dobrý den,

Vaší kavárnu navštěvujeme poměrně často, patří k našim velmi oblíbeným a rádi se k Vám vracíme.

Bohužel naše poslední návštěva nás velmi zklamala. Obsluhovala nás mladší servírka a dlouho jsme se nesetkali s přístupem jako teď.
Slečna, již od našeho příchodu byla velice nepříjemná, otrávený obličej, že ji přišli zákazníci, se opravdu nedal přehlédnout. Chápeme, že každý den nemůže být dobrá nálada, ale tady bohužel nebyla vidět ani snaha.
Než si slečna všimla, že naše skleničky jsou prázdné trvalo to i 15 minut. Spolu s námi, byli v kavárně další 2 hosté, takže žádný ,,frmol", při kterém, by se to dalo omluvit.

Pokud si objednávám rozlévané víno, očekávám, že mi nápoj obsluha přinese na tácku a poté skleničku uchopí za nožičku a postaví přede mne. Pokud mi ho obsluha přináší bez tácku a rukou objímá vršek sklenice, takže po postavení přede mne, mám upatlaný otisk ruky přes sklo, není to hezké.
Ve Vaší kavárně vždy hraje příjemná hudba, bohužel naší poslední návštěvu, byla hudba puštěná tak nahlas, že to opravdu při rozhovoru nebylo příjemné. I přes naši prosbu, alespoň o jeden stupeň snížit hlasitost, nám bohužel nebylo vyhověno.

Vaší kavárnu máme opravdu rádi, ale pro příště se nejdříve podíváme kdo nás bude obsluhovat.